Profesionálny magento hosting

Kompromisy sme nechali pre ostatných. Pre našich zákazníkov sme pripravili novú špeciálnu ponuku hostingov priamo ušitých na mieru pre platformu Magento s veľkým zreteľom na výkon a vysokú dostupnosť...

Po dlhom a neúspešnom hľadaní optimálneho riešenia bez kompromisov pre hostovanie našich projektov postavených na platforme magento, sme sa rozhodli v spolupráci s francúzskou spoločnosťou Online SAS priniesť na náš trh vlastné riešenie. Bude spĺňať všetky požiadavky plnohodnotného web hostingu pre e-commerce systémy postavené na platforme MAGENTO.

Toto riešenie je situované v data centre v Paríži na najmodernejších serveroch, čo zabezpečuje vynikajúcu prístupnosť nielen zo Slovenska, ale aj z celého sveta pri pripojení 1GB/server. Servery sú konfigurované a optimalizované výhradne len pre MAGENTO platformu, a ich zaťaženie je len 1/10 (server/magento), čo zabezpečuje vynikajúcu prevádzkovú efektivitu [first load pod 600ms, server load do 10%, garantovaný connect 99,9%].

Tieto hostingy sú momentálne určené výhradne pre našich zákazníkov, ktorí majú magento riešenie dodávané a supportované našou spoločnosťou. Je to z dôvodu, že zatiaľ nemáme vyvinutý frontend systém pre on-line správu. V prípade, že by niekto chcel vyskúšať toto hostingové riešenie poprípade prejsť so supportom ku nám, je samozrejme vítaný.

Cena takéhoto hostingu sa bude pohybovať od 99€ bez Dph / Rok. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.

Ak máte záujem o supportovanie magento eshopu, nájdete viac info na podstranke magento-elektronicky-obchod.

Používaním našich stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú dodávať kvalitnejšie služby. Viac informácií