Programovanie

Kreatívne on-line riešenia pre náročných...

Vývoj softvéru, web dizajn, web stránky, online obchody, web aplikácie


Ponúkame profesionálne programátorské riešenia postavené na platformách TYPO3, MAGENTO a Zend Framework II. Špecializujeme sa na oblasť web dizajnu, web developmntu a vývoja web aplikácií, kde vytvárame efektívne riešenia priamo podľa požiadaviek zákazníka. Súčasťou ponúkaných služieb je návrh koncepčného riešenia, grafické spracovanie UX / UI a vytvorenie kompletného dizajnu či už pre web stránku alebo aplikáciu a taktiež spracovanie kompletnej projektovej dokumentácie.

Webstránky na platforme TYPO 3

TYPO3 je profesionálny a veľmi flexibilný systém na správu obsahu. Web stránky postavené na tomto systéme sú veľmi jednoducho administrovateľné, ľahko editovateľné a dávajú Vám veľké množstvo možností ako ich meniť bez zásahu programátora.

viac o TYPO3 CMS

MAGENTO 2 e-shop, e-commerce platforma pre náročných

Vychutnajte si bohaté, mimoriadne funkcie, bezkonkurenčnú schopnosť prispôsobiť sa a bezproblémové integrácie tretích strán. Eshopy postavené na platforme Magento 2 Vám dajú mimoriadnu flexibilitu pri vytváraní a spravovaní Vášho on-line biznisu.

Viac o MAGENTO 2

Zoznámte sa s platformami, ktoré požívame.

MAGENTO

TYPO3

Zend Framework

Používaním našich stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú dodávať kvalitnejšie služby. Viac informácií