Web dizajn & e-commerce

Kreatívne on-line riešenia pre náročných...

Web dizajn, programovanie, online obchody, web aplikácie


Špecializujeme sa na dizajn web stránok, web development a vývoj web aplikácií, kde vytvárame efektívne riešenia priamo podľa požiadaviek zákazníka. Prevedieme vás celým procesom tvorby web stránky, e-shopu alebo aplikácie od spísania prvotných požiadavok cez dizajnovanie, programovanie až po finálne odladeie celého riešenia. Spolu projekt úspešne odštartujeme a následne naň budeme počas jeho prevádzky dohliadať.

Viac info

Webstránky na platforme TYPO 3

TYPO3 je profesionálny a veľmi flexibilný systém na správu obsahu. Web stránky postavené na tomto systéme sú veľmi jednoducho administrovateľné, ľahko editovateľné a dávajú Vám veľké množstvo možností ako ich meniť bez zásahu programátora.

viac o TYPO3 CMS

MAGENTO 2 e-shop, e-commerce platforma pre náročných

Vychutnajte si bohaté, mimoriadne funkcie, bezkonkurenčnú schopnosť prispôsobiť sa a bezproblémové integrácie tretích strán. Eshopy postavené na platforme Magento 2 Vám dajú mimoriadnu flexibilitu pri vytváraní a spravovaní Vášho on-line biznisu.

 

Viac o MAGENTO 2

Zoznámte sa s platformami, ktoré požívame.

MAGENTO

TYPO3

Zend Framework

 

Používaním našich stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú dodávať kvalitnejšie služby. Viac informácií